Indywidualne konsultacje nauczycieli

 

Nazwisko i imię nauczyciela

 

Bedlińska Elżbieta

Poniedziałek 9.20-10.05

Błaszczuk Grzegorz

Wtorek 9.20-10.05

Borys Jolanta

Poniedziałek 14.00-14.45

Brzostowska Małgorzata

Wtorek 12.20-13.05

Ćwirzeń Iwona

Środa 8.30 – 9.15

Franczak Michał

Wtorek 9.20-10.05

Grabowska Żaneta

Środa 9.20-10.05

Grzebała Edyta

Poniedziałek 12.20-13.05

Hołodyn Mariola

Czwartek 12.00-13.05

Hucz – Ciężka Agnieszka

Poniedziałek 12.20-13.05

Jasielska Aneta

Poniedziałek 11.15-12.00

Jazgarska Agnieszka

Czwartek 10.10-10.55

Kłembokowska Renata

Piątek 12.00-13.00

Kłosiewicz Krystyna

W godzinach pracy

Kołtunik Wacław

Środa 11.15-12.00

Kosior Monika

W godzinach pracy

Kożuszek Marzena

 Piątek 8.30-9.15

Krępecka Anna

W godzinach pracy

Ks.  Piotr Kasprzak

Środa 10.10-10.55

Ks. Adam Siomak

Czwartek 12.00-13.00

Kubicka Karolina

Piątek 10.10-1055

Kubuśka –Adamiak Dorota

Poniedziałek 8.30-9.10

Kwaśnik Małgorzata

W godzinach pracy

Lichman Monika

Wtorek 13.10-13.55

Łopaciuk Dorota

Środa 11.15-13.55

Macioszek Alicja

Wtorek 8.25-9.15

Marcinek -Kozieł Kazimiera

Piątek 9.20-10.05

Michalak Sylwia

Poniedziałek 13.10-13.55

Michalska Celina

Piątek 9.20-10.05

Modzelewska Iwona

Środa 12.00-12.40

Morawska Ewa

Czwartek  11.15-12.00

Morawska Magdalena

Czwartek 13.10-13.55

Onyszko Daniel

Wtorek 10.10-10.55

Palczewska Justyna

Piątek 11.15-12.00

Pondel Karolina

W godzinach pracy

Rodzeń - Świętojańska Renata

Wtorek 9.20-9.40

Ryć Dorota

Poniedziałek 9.20-10.05

Salamucha  Beata

Wtorek 13.10-13.55

Skoniecka – Klajda Edyta

Poniedziałek 15.00-16.00

Smolak Barbara

W godzinach pracy

Staropiętka – Kuna Ewa

Środa 12.20-13.05

Szacoń Izabela

Czwartek 11.15-12.00

Szafran Oliwia

Czwartek 9.20-10.10

Szafraniec Katarzyna

Czwartek 8.30-9.30

Szulc Mariola

Czwartek 8.30-9.15

Szurek Monika

Piątek 9.00-10.00

Szydłowska Marta

Poniedziałek 13.05-13.55

Szymanek Ewa

Wtorek 9.20-10.05

Szymańska Teresa

Poniedziałek 12.00-13.00

Śledź Krystyna

Poniedziałek 15.35-16.15

Tomasiak Joanna

Czwartek 15.30-16.00

Tyszczuk Waldemar

Środa 9.20-10.05

Warzyszak Bożena

Poniedziałek 14.05-15.05

Włodarczyk Daniel

Piątek 10.10-11.10

Wołowik Justyna

Czwartek 9.20-10.05

Wróbel Ewa

Piątek 10.10-10.55

Zgórska Agnieszka

Wtorek 9.20-10.05

Zimostrad Jolanta

W godzinach pracy

Zych Anna

Czwartek 9.20-10.05

Żelechowski Piotr

Poniedziałek 11.15-12.00

Żmuda – Olejnik Anna

Poniedziałek 10.10-10.55

Wszelkie prawa zastrzeżone © Gimnazjum im. Jana Pawła II w Puchaczowie

Realizacja: Superszkolna.pl

Zaszyfrowany adres tej strony