Ja też mam talent.

Jak mówią nasi przyjaciele, znów było pięknie!

26.04.2017 odbyła się VIII edycja Wojewódzkiej Imprezy Integracyjnej „Ja też mam talent”. 

Do Puchaczowa przyjechało 160 uczniów z 13 placówek: z Ostrówka, Sosnowicy, Bystrzycy, z ORW w Łęcznej, Zespołu Szkół w Łęcznej, Januszówki, Ludwina, Dratowa, Cycowa, Łańcuchowa, Garbatówki i oczywiście z Puchaczowa.

Spotkanie uświetnił występ laureatów Grand Prix z roku 2016, uczniów ze Szkoły Podstawowej w Dratowie. Odebrali oni nagrodę specjalną, paczki z ekologicznymi smakołykami firmy Symbio Polska S.A.

Wszyscy uczniowie prezentowali swoje talenty z pasją i radością. Jury miało nie lada problem z wyborem Grand Prix 2017 roku. Ostatecznie, wzruszeni nauczyciele nagrodzili podopiecznych Ośrodka rewalidacyjno-Wychowawczego w Łęcznej. Gospodarze imprezy, uczniowie Zespołu Szkół w Puchaczowie również stanęli na wysokości zadania. Mimo tremy tańce i występy wokalne udały się znakomicie .

Imprezę prowadziła, jak co roku koordynator, Agnieszka Jazgarska i gościnnie Rafał Gołębiowski współpracujący z fundacją Fuga Mundi. /5303/ i wspierały wolontariuszki  .

Organizatorzy dziękują pięknie sponsorom, bez których  spotkania nie udało by się zorganizować.  Współpracują z nami: Bank Spółdzielczy w Łęcznej, Bank Spółdzielczy w Cycowie, fundacja „Euco Dzieciom” przy Europejskim Centrum Odszkodowań S.A , firma Symbio Polska S.A oraz Pani Anna Gumieniuk, właścicielka stacji paliw Anex. Dziękujemy!!! 

Zapraszamy serdecznie za rok!

Opublikowano: 17 maja 2017 19:56

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 377

Wszelkie prawa zastrzeżone © Gimnazjum im. Jana Pawła II w Puchaczowie

Realizacja: Superszkolna.pl

Zaszyfrowany adres tej strony