HAPPENING Z OKAZJI DNIA KSIĄŻKI – Książka nie gryzie.

O tym, że w Zespole Szkół w Puchaczowie robi się wiele, aby zachęcić uczniów do czytania dzieł literackich, wie się nie od dziś. Tym razem jednak to czytelnicy biblioteki gimnazjum w Puchaczowie, pod czujnym okiem pani Oliwii Szafran, postanowili zachęcić do sięgania po książki mieszkańców Puchaczowa.

W dniu 23 kwietnia, w obchodzonym na całym świecie Dniu Książki, wzorem ubiegłego roku, wyposażeni w transparenty, plakaty o tematyce promującej czytelnictwo oraz różnego rodzaju głośne instrumenty, udaliśmy się na przemarsz ulicami miejscowości. Wręczaliśmy ulotki zachęcające do czytania oraz polecające ciekawe lektury, po które najchętniej sięgają młodzi czytelnicy. Happening odbył się pod hasłem "Książka nie gryzie".  Pozostaje nam mieć nadzieję, że wydarzenie to będzie pozytywne w skutkach i wkrótce liczba wypożyczeń w okolicznych bibliotekach znacznie wzrośnie.  

                                                                                                                     Aleksandra Mil I LO w Puchaczowie 

Z OKAZJI DNIA KSIĄŻKI POLECAMY….

RÓWNIEŻ W JĘZYKU OBCYM 

Ich liebe mit meiner Freundin Bücher lesen.
Ich lese alle literarischen Gattungen, aber ich mag am meisten Jungen-Literatur. Wir lesen auch Fantasie. Wir verbringen gern viel Zeit in der Bibliothek. Bücher etwickeln unsere Fantasie und sie helfen uns Stress abzubauen . In unserer Bibliothek sind viele interessante Bücher. Wir empfehlen die Trylogie "Niezgodna", "Widmo grzechu",  "Igrzyska Śmierci", "Szeptem"... zu lesen.

Opublikowano: 28 kwietnia 2018 07:27

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 241

Wszelkie prawa zastrzeżone © Gimnazjum im. Jana Pawła II w Puchaczowie

Realizacja: Superszkolna.pl

Zaszyfrowany adres tej strony