„Co nam w duszy gra?”- IX Wojewódzka Impreza „Ja też mam talent”

27.04.2018 w naszej szkole odbyła się IX Wojewódzka Impreza „Ja też mam talent” skierowana do niepełnosprawnych uczniów i ich sprawnych kolegów.Tym razem hasłem przewodnim było „Co nam w duszy gra?” Gościliśmy ponad 130 uczniów z 10 placówek: Cycowa, Ostrówka, Bystrzycy, Łańcuchowa, Łęcznej, Dratowa, Sosnowicy oraz Puchaczowa. Spotkanie otworzył występ naszych zdolnych gimnazjalistów, którzy wykonali piosenkę do wiersza Zbigniewa Herberta. Śpiewowi towarzyszyły skrzypce i kibord. Dziękuję Kochani.

Energiczne Rockowe Dziewczyny z Ośrodka Rewalidacyjno Wychowawczego w Łęcznej rozkręciły zdumiałą publiczność. Były rewelacyjne!

Kolejne występy również zaskakiwały poziomem i kreatywnością. Były piosenki, tańce, nawet gra kubkami i występ baletowy. Szkołę Podstawową w Puchaczowie reprezentowały uczennice klasy III, Zosia i dwie Ole oraz uczniowie klasy IV. Nasz gimnazjalista Mateusz śpiewał po angielsku solo i w duecie z Nikolą. Jury po burzliwych dyskusjach wyróżniło Grand Prix uczniów z Szkoły Podstawowej w Ostrówku, które zaprezentowały balet do utworu „Laleczka z saskiej porcelany”.

Nagrodzono również prace plastyczne, w których widać było całe serducha dzieci i młodzieży. Na tym polu triumfował uczeń z Bystrzycy

Dziękuję pięknie sponsorom imprezy: BS w Łęcznej, BS w Cycowie, BS w Niemcach, które wsparły organizację imprezy finansowo oraz Symbio Polska S.A. która ufundowała po raz kolejny nagrody Grand Prix – torby pełne zdrowej żywności.

Dziękuję za wspólną zabawę i zapraszam na jeszcze. Koordynatorka, Agnieszka Jazgarska wraz z drużyną wspierającą, paniami: Agnieszką Zgórską, Anną Zych, Michaliną Mucą, Katarzyną Szafraniec i Teresą Szymańską.

Opublikowano: 05 maja 2018 13:00

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 257

Wszelkie prawa zastrzeżone © Gimnazjum im. Jana Pawła II w Puchaczowie

Realizacja: Superszkolna.pl

Zaszyfrowany adres tej strony