Projekt edukacyjny.

ZEBRANIE Z RODZICAMI

          Dnia 11 maja 2018 roku odbyło się zebranie z rodzicami, podczas którego uczniowie klasy 2D gimnazjum mieli okazję zaprezentować efekty prac wykonanych w ramach realizacji projektu edukacyjnego zatytułowanego: "Wycieczka moich marzeń". Naszym zadaniem było opracowaniu wycieczek, na jakie uczniowie klasy chcieliby się udać w przyszłości.

          Pierwsza grupa zabrała nas na wycieczkę po Europie zachodniej i południowej, druga na Półwysep Iberyjski, a trzecia do Stanów Zjednoczonych. Odwiedziliśmy wirtualnie najciekawsze zakątki tych państw i regionów, poznaliśmy kulturę, stroje, a także kuchnię. Każda osoba z grupy miała swój wkład w realizację projektu. Niektórych tak to pochłonęło, że zrobili więcej niż od nich oczekiwano. W efekcie my i nasi rodzice mogliśmy posmakować bagietek z Francji, muffinek z Nowego Yorku, mandarynek wprost ze słonecznej Hiszpanii. Powstały też ciekawe foldery o USA.

          Nie ukrywamy, że prezentacji naszych dokonań towarzyszył lekki stres, ale daliśmy radę. Rodzicom bardzo się podobała współpraca młodzieży, za co zostaliśmy nagrodzeni gromkimi brawami.  Koordynatorem tego projektu była nasza wychowani Pani Izabela Szacoń.

 

                                                                                                                  Tekst: Aleksandra Skoczylas kl. 2D

Opublikowano: 04 czerwca 2018 16:29

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 405

Wszelkie prawa zastrzeżone © STRONA ARCHIWALNA - Gimnazjum im. Jana Pawła II w Puchaczowie

Realizacja: Superszkolna.pl

Zaszyfrowany adres tej strony