Autobus szkolny w czasie egzaminów

Egzaminy gimnazjalne

Przywozy
I autobus:
6:30 Bogdanka
6:35 Stefanów
6:40 Janowica
6:45 Nadybie Dwór
6:50 Kopina
6:55 Zaróbka
7:00 Nadrybie Wieś
7:05 Kaniwola
7:30 Turowola
7:35 Kol Turowola
7:40 Sufczyn

II autobus:
6:30 Brzeziny
6:35 Wesołówka
6:40 Albertów
6:45 Jasieniec
6:50 Zawadów
6:55 Szpica
7:00 Ostrówek
7:05 Kol. Ostrówek
7:15 Ciechanki
7:20 POM

 Odwozy odbędą się po egzaminach.

Środa 13:30

Czwartek 13:30

Piątek 13:00

Opublikowano: 04 kwietnia 2019 20:05

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 227

Wszelkie prawa zastrzeżone © Gimnazjum im. Jana Pawła II w Puchaczowie

Realizacja: Superszkolna.pl

Zaszyfrowany adres tej strony