„Szczęśliwa rodzina 2018”

Ogłaszamy gminny konkurs pt. „Szczęśliwa rodzina 2018” na fotografię prezentującą zdrowy styl życia w rodzinie, polegający na właściwym odżywianiu, aktywności fizycznej, wspólnym spędzaniu wolnego czasu, pozytywnym radzeniu sobie z napięciem (bez agresji) oraz braku nałogów.

W przygotowaniu fotografii powinna uczestniczyć cała rodzina. Dzięki tej pracy dzieci będą miały okazję zwrócić uwagę na zdrowe nawyki, dbałość o zdrowie przestrzegane w rodzinach jak również pielęgnować dobre relacje w rodzinie i wspólnie spędzić czas.

Cel: Promocja zdrowego stylu życia i pozytywnych relacji w    rodzinie.

TERMIN DOSTARCZENIA FOTOGRAFII : 7-11 maja.

Sposób przekazania fotografii: Fotografię (może być więcej niż jedna) należy przygotować w formie multimedialnej (jako plik) i dostarczyć koordynatorom konkursu w poszczególnych szkołach osobiście (przyjść plikiem na nośniku USB) wraz ze zgodą na publikację lub na email. Prosimy o przekazywanie fotografii w Puchaczowie do pani psycholog Joanny Tomasiak lub na email    joannatomasiak108@gmail.com, w Nadrybiu do pani pedagog Moniki Gargol  lub       PedagogZSPN@gmail.com, w Ostrówku do pani psycholog Marleny Błaziak lub    marlenablaziak@interia.pl

Rozstrzygniecie konkursu odbędzie się 25 maja 2018r. Wszystkie prace zostaną opublikowane a najlepsze prace nagodzone. Zapraszamy do udziału w konkursie.

Opublikowano: 23 kwietnia 2018 11:43

Kategoria: Ogłoszenia

Załączniki:

zgoda_na_publikacje_2018.pdf [314.99 KB]

Wyświetleń: 232

Wszelkie prawa zastrzeżone © Gimnazjum im. Jana Pawła II w Puchaczowie

Realizacja: Superszkolna.pl

Zaszyfrowany adres tej strony